wesprzyj nas kontrast
czcionki: A A A
zaloguj
powrót

pisz bloga

Wypisz się z chorowania! Załóż blog/wracam.pl

Czym jest blog/wracam.pl?

Blog to Twoja podstrona, na której możesz publikować różne treści. Niezależnie od tego czy udar dotknął Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zachęcamy być opisał swoją historię. Blog to rodzaj notatnika, który widzą inni. 

 

 

Dlaczego warto pisać blog?

By pomóc sobie

Wracanie do zdrowia po udarze mózgu to złożony i z wielu powodów trudny proces. Czasami najtrudniej jest poradzić sobie z nową sytuacją i oswoić ją. W tym bardzo pomocne jest właśnie spisywanie swoich doświadczeń, jako rodzaj terapii. Opisując wydarzenia porządkujemy je, spoglądamy na nie z dystansu i nabieramy sił do dalszej walki. 

By pomóc innym

Doświadczenia nabyte w trakcie powrotu do zdrowia dla innych chorych są jednym z najcenniejszych źródeł informacji, inspiracji i kopalnią nadziei na powrót do zdrowia. Dlatego tak ważne jest, byś podzielił się swoją historią. Dla kogoś innego, to właśnie ona może okazać się światełkiem w tunelu i bodźcem do działania.

By być częścią większej całości

Blog dociera do innych użytkowników i pozwala na komunikację, dzięki temu możesz poznać inne osoby borykające się z podobnymi problemami i nawiązać rozmowę.

Autorzy blogów
MondryZygmunt
asdasd
Autor: MondryZygmunt

WRACAM DO: